The Marek Edelman Dialogue Center in Łódź

Warszawa Marka Edelmana

There is no translation available.

warszawa marka edelmana Fb Event

W Łodzi trwa Rok Marka Edelmana.  Zapraszamy na kolejną odsłonę wydarzeń związanych z patronem Centrum Dialogu.
Tym razem chcielibyśmy przypomnieć słowa: "NAJWAŻNIEJSZA JEST PAMIĘĆ" i zaprosić Państwa na cykl wydarzeń wokół Marka Edelmana i 10. rocznicy jego śmierci.
Wyjazd odbędzie się 6 października 2019 r., w niedzielę.

Read more ...

Najważniejsza jest pamięć

There is no translation available.

Pamiec Edelman Fb Event

W Łodzi trwa Rok Marka Edelmana. Zapraszamy na kolejną odsłonę wydarzeń związanych z patronem Centrum Dialogu. Tym razem chcielibyśmy przypomnieć słowa: "NAJWAŻNIEJSZA JEST PAMIĘĆ" i zaprosić Państwa na cykl wydarzeń wokół Marka Edelmana i 10 rocznicy jego śmierci. 1 października odbędzie się oprowadzanie po wystawie i pokaz filmu "Marek Edelman… i była miłość w getcie”, zajęcia edukacyjne dla młodziezy i wyjazd do Warszawy śladami Marka Edelmana.  Program poniżej: 

Read more ...

Noc Świątyń w Łodzi

There is no translation available.

NS 2019 fej tlo 1 BYDGOSZCZ

21 września łódzkie świątynie czterech wyznań otworzą drzwi przed zwiedzającymi. Będzie to okazja do wędrówki szklakiem religijnej różnorodności, odwiedzenia miejsc często niedostępnych na co dzień, skorzystania z programów kulturalnych oraz porozmawiania z członkami i członkiniami wspólnot religijnych.  Centrum Dialogu im. Marka Edelmana zaprasza na drugą edycję Nocy Świątyń w Łodzi, która odbędzie się 21 września 2019 r. Wydarzenie rozpoczyna się o godz. 19.00. W tym roku Noc Świątyń odbędzie się w czterch świątyniach związanych z historią Łodzi.  Wydarzeniu towarzyszy wydana przez Urząd Miasta Łodzi mapa ścieżką 4 wyznań.

Read more ...