EVENTS
PHOTOS
SURVIVORS'S PARK
TREES OF REMEMBRANCE
OUR PUBLICATIONS

There is no translation available.

ferie3 CD 2018 facebook tlo

Ferie zimowe w Łodzi zaczynają się 29 stycznia. Przygotowaliśmy dla dzieci i młodzieży zróżnicowaną ofertę zajęć, które przybliżają historię Łodzi. Do wyboru są zajęcia dla zorganizowanych grup (np. półkolonie), oraz dla rodzin odwiedzających Centrum Dialogu. Wszystkie zajęcia są bezpłatne. Zapisy dla grup: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..
Zapraszamy na ferie w Centrum Dialogu!

Read more ...

There is no translation available.

ferie3 CD 2018 facebook tlo

W okresie ferii zimowych proponujemy cztery spotkania z nauczycielami z XXIV i XIII Liceum Ogólnokształcącego oraz historykami z Centrum Dialogu im. Marka Edelmana.
Będą to wykłady z historii XX wieku, które pomogą maturzystom w ugruntowaniu materiału i poczucia pewności siebie przed najważniejszym do tej pory egzaminem w waszym życiu. Wykłady poprowadzą: Anna Traczyk z XXIV LO, Bartosz Kotarba z XIII LO, oraz historycy z Centrum Dialogu Szymon Pawlak i Adam Sitarek.

Read more ...

There is no translation available.

collage1

20 i 21 stycznia 2018 r. zapraszamy do Centrum Dialogu im. Marka Edelmana. Razem z nowo otwartą Cafe Tęsknoty przygotowaliśmy coś specjalnego z okazji Dnia Babci i Dziadka! 20 stycznia, w sobotę, o 14.00 zapraszamy dziadków i babcie na zwiedzanie wystawy "Nie ma dzieci są ludzie. Prawa dziecka to prawa człowieka". 21 stycznia, w niedzielę, o 14.00 dyrektorka Centrum, Joanna Podolska, oprowadzi Państwa po wystawie "Lodzer miszmasz, czyli opowieść o żydowskiej Łodzi".

W godz. 13-16 w Cafe Tęsknoty będzie na was czekać pyszna domowa szarlotka, doskonała kawa i herbata. Zapraszamy!