Pozdrowienia z Planety Serce

There is no translation available.

12 listopada (niedziela) o godz. 12:00 zapraszamy całe rodziny na warsztaty "Pozdrowienia z Planety Serce"(8+) z ilustratorką Olą Cieślak na wystawie "Elementarz empatii".
Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, jednak obowiązują zapisy przez formularz: https://forms.gle/LCjp4thxq2iJTRpn8

Warsztaty plastyczne z elementami mindfulness (8+) pokażą Wam, że sztuka może być narzędziem do redukcji stresu oraz tłumaczenia emocji. W ramach zajęć z Olą Cieślak – autorką ilustracji do wystawy „Elementarz empatii” w Centrum Dialogu – wsłuchamy się w siebie podczas krótkiej medytacji połączonej z wizualizacjami, a następnie przetłumaczymy swoje emocje na język form i kolorów. Rezultatem warsztatów będzie pamiętnik obrazkowy w formie kolażu.

Prowadząca warsztaty – Aleksandra Cieślak – to autorka tekstów, ilustratorka, reżyserka. Tworzy książki autorskie m.in. „Od 1 do 10”, „Co wypanda, a co nie wypanda”, „Co by tu wtrąbić”, „Koala disco”, „Piwnice”, „Świńska książeczka, czyli skąd się biorą prosiaczki”, „U fryzjera” oraz dla młodzieży i dorosłych: „Love Story”, „Złe Sny”, „Książka do zrobienia”. W swoim dorobku ma również psychodeliczny dramat „Tit Anik” oraz słuchowisko-operę „Piwnice” stworzoną wraz z kompozytorem Edwardem Sielickim w ramach Małej Warszawskiej Jesieni. Trzykrotnie nominowana do prestiżowej nagrody Astrid Lindgren Memorial Award. Za "Książkę do zrobienia", wydaną przez wydawnictwo Dwie Siostry otrzymała wyróżnienie w kategorii Childrens' Book on art na targach książki Bologna Ragazzi. Ma na swoim koncie wystawy zbiorowe, indywidualne oraz cykle warsztatów prowadzone m. in w ramach programu Look Polish Picture Bookw Polsce i za granicą. Autorka ilustracji do wystawy “Elementarz empatii” w Centrum Dialogu im. Marka Edelmana w Łodzi.

mkidn  Narodowe Centrum Kultury Narodowe Centrum Kultury

© 2020 Dialogue Center. Co-financed by the National Center for Culture as part of the Culture on the Web program.

Opening hours

BUILDING OPENING HOURS 

Monday - Friday from 11 AM to 6 PM
Saturday - Sunday from 12.00 PM to 6 PM

Admission to the building and all exhibitions
is free.

During the opening hours you can visit current exhibitions.
The last entrance to the exhibitions takes place half an hour before the closing of the building.


 

OFFICE OPENING HOURS

Monday - Friday from 9 AM to 5 PM
Saturday - Sunday CLOSED

Calendar

Contact us!

Centrum Dialogu im. Marka Edelmana w Łodzi
ul. Wojska Polskiego 83, 91-755 Łódź
biuro@centrumdialogu.com

tel. +48 42 636 38 21
      +48 506 155 911

VAT ID PL7262636381

RIK 1/2010

REGON 101022466

BANK ACCOUNT
Bank Pekao S.A. 91 1240 3028 1111 0010 3752 7380