Superbohaterki. Warsztaty biograficzne (7+)

Zapraszamy w niedzielę, 3 grudnia o godz. 12.00 na warsztaty >>Superbohaterki – warsztaty biograficzne wg scenariuszy „Kosmosu dla dziewczynek” (7+)<<.

Są one przeznaczone zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Warsztaty są bezpłatne, ale obowiązują zapisy poprzez formularz:
https://tiny.pl/cnq22
Bardzo prosimy o uprzedzanie nas na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w razie niemożności uczestnictwa w zajęciach przynajmniej dobę przed ich rozpoczęciem. Nasza lista rezerwowa jest zazwyczaj długa. Jeżeli nie skorzystacie Państwo z warsztatów, na wolne miejsce wskoczy inny chętny!

Magazyn „Kosmos dla Dziewczynek” objął matronatem medialnym wystawę „Elementarz empatii” w Centrum Dialogu, do powstania której inspiracją była biografia superbohaterki Aliny Margolis-Edelman. Chcąc upowszechniać widzę o innych wspaniałych, bohaterskich, odważnych i pracowitych kobietach, które zaznaczyły się w historii naszego kraju, zapraszamy na warsztaty poświęcone życiorysom superbohaterek. Będziemy pracować na scenariuszach przygotowanych przez „Kosmos dla Dziewczynek”. Między innymi skorzystamy z przewodnika „Znajdź swoją SUPERBOHATERKĘ”, który pomoże rodzinom rozpocząć własne poszukiwania w swoim najbliższym otoczeniu.

Warsztaty poprowadzi Katarzyna Samosiej – artystka, absolwentka łódzkiej ASP, arteterapeutka. Od wielu lat zajmuje się edukacją i pomaganiem przez sztukę, tworzy i realizuje warsztaty, jest także autorką książek obrazowych i scenografii teatralnych. Edukatorka Centrum Dialogu im. Marka Edelmana w Łodzi.
Wszystkie warsztaty i wydarzenia odbywają się w Centrum Dialogu im. Marka Edelmana w Łodzi (ul. Wojska Polskiego 83).

W warsztatach rodzinnych aktywny udział biorą zarówno dzieci, jak i dorośli. Dziecko podczas trwania warsztatów pozostaje pod opieką swojego opiekuna.

PARTNEREM PROGRAMU EDUKACYJNEGO „ELEMENTARZ EMPATII” JEST FIRMA FUJITSU

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego  Narodowe Centrum Kultury Narodowe Centrum Kultury

© 2020 Centrum Dialogu. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

Godziny otwarcia

GODZINY OTWARCIA BUDYNKU

Poniedziałek – piątek 11:00-18:00
Sobota – niedziela 12:00-16:00


W czasie godzin otwarcia można zwiedzać bieżące wystawy.
Ostatnie wejście na ekspozycje odbywa się
na pół godziny przed zamknięciem budynku
.


 

GODZINY OTWARCIA BIURA

poniedziałek - piątek od 9.00 do 17.00
sobota - niedziela NIECZYNNE

 

Kalendarz

Facebook

Skontaktuj się z nami

Centrum Dialogu im. Marka Edelmana w Łodzi
ul. Wojska Polskiego 83, 91-755 Łódź
biuro@centrumdialogu.com

tel. +48 42 636 38 21
      +48 506 155 911

NIP 7262636381

RIK 1/2010

REGON 101022466

NUMER KONTA BANKOWEGO
Bank Pekao S.A. 91 1240 3028 1111 0010 3752 7380