Kolejna odsłona programu Festiwalu Łódź Wielu Kultur

W końcu możemy uchylić rąbka tajemnicy – przedstawiamy pierwsze ogłoszenia programowe najbardziej łódzkiego z łódzkich festiwali, którego jesteśmy organizatorem – Festiwalu Łódź Wielu Kultur, który będzie odbywał się w nowej odsłonie w dniach 4-13 października.

Kolejnym wydarzeniom możecie przyjrzeć się pod linkiem: https://lodzwielukultur.pl/kalendarz/

Wszystkie informacje o danym wydarzeniu, łącznie z linkiem do kupna biletu, znajdziecie po tym, jak w nie klikniecie. Sprzedaż już ruszyła!

W programie znajdują się koncerty, wartościowe spotkania oraz spektakle teatralne. Na stronie festiwalowej dostępna jest także zupełnie nowa funkcja. Teraz każdy z Was może rozplanować sobie czas Festiwalu!

Wystarczy kliknąć ikonę ➕ obok nazwy wydarzenia, a po zjechaniu na dół strony i kliknięciu w "Zapisz harmonogram" otrzymujemy plik z wybranymi pozycjami do druku lub zapisania w pamięci telefonu.


Zapraszamy także na social media Festiwalu Łódź Wielu Kultur:

https://www.facebook.com/lodzwielukultur

https://www.instagram.com/lodzwielukultur/


Festiwal Łódź Wielu Kultur jest współfinansowany z dotacji Miasta Łodzi oraz dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzącego z Funduszu Promocji Kultury.

Partnerzy Festiwalu: Monopolis, Veolia Energia Łódź, Fabryka Sztuki w Łodzi, Teatr Nowy im. Kazimierza Dejmka w Łodzi, Klub Wytwórnia, Szkoła Filmowa, Dom Literatury, Księgarnia Do Dzieła, Zachwyty, Fundacja Kwela, Polówka, Ambasada Republiki Federalnej Niemiec, Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu, Muzeum Miasta Łodzi, Galeria WY, Galeria Czynna, Galeria Olimpus, Galeria Pop up Ogrodowa 8, Galeria Wschodnia, Fundacja Fabryka Biedermanna, Wydział Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Łódzkiego, Katedra Nowych Mediów i Kultury Cyfrowej Uniwersytetu Łódzkiego, Dworzec Łódź Fabryczna, Uniwersytet Medyczny, Fundacja W Stronę Dialogu, Fuzja, Muzeum Tradycji Niepodległościowych, Narodowe Centrum Kultury Filmowej, Austriackie Forum Kultury, Bar Ignorantka, Łódzki Szlak Kobiet, Kamienica Hilarego Majewskiego, Łódzkie Centrum Wydarzeń, Szkoła Podstawowa nr 111, Akademickie Centrum Designu, Fundacja Reszka, Teatr Chorea, Pracownia Portretu.
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego  Narodowe Centrum Kultury Narodowe Centrum Kultury

© 2020 Centrum Dialogu. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

Godziny otwarcia

GODZINY OTWARCIA BUDYNKU

Poniedziałek – piątek 11:00-18:00
Sobota – niedziela 12:00-16:00


W czasie godzin otwarcia można zwiedzać bieżące wystawy.
Ostatnie wejście na ekspozycje odbywa się
na pół godziny przed zamknięciem budynku
.


 

GODZINY OTWARCIA BIURA

poniedziałek - piątek od 9.00 do 17.00
sobota - niedziela NIECZYNNE

 

Kalendarz

Facebook

Skontaktuj się z nami

Centrum Dialogu im. Marka Edelmana w Łodzi
ul. Wojska Polskiego 83, 91-755 Łódź
biuro@centrumdialogu.com

tel. +48 42 636 38 21
      +48 506 155 911

NIP 7262636381

RIK 1/2010

REGON 101022466

NUMER KONTA BANKOWEGO
Bank Pekao S.A. 91 1240 3028 1111 0010 3752 7380