Centrum Dialogu im. Marka Edelmana
  • EN

Archiwalne oferty pracy

Nabór na stanowisko Specjalista(ka) ds. projektów

Ogłoszenie o naborze na stanowisko
Specjalista(ka) ds. projektów
w Centrum Dialogu im. Marka Edelmana w Łodzi

Nazwa stanowiska: Specjalista(ka) ds. projektów

Określenie wymiaru czasu pracy: 1 etat

Planowany termin zatrudnienia: od 01.11.2022 r.

GŁÓWNY ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • kreowanie nowych projektów oraz koordynowanie procesu realizacji projektów i wydarzeń kulturalnych i edukacyjnych w Centrum Dialogu;
  • czuwanie nad terminowym przebiegiem realizacji całości projektów od momentu ich rozpoczęcia aż do momentu ich zakończenia i rozliczenia;
  • przygotowanie harmonogramu i budżetu prowadzonych projektów;
  • bezpośrednia współpraca z koordynatorami zewnętrznymi (jeśli tacy są) oraz z resztą zespołu powołanego do realizacji danego przedsięwzięcia oraz kontrola i koordynacja ich pracy;
  • realizacja harmonogramów i budżetów projektów oraz współpraca z instytucjami i podmiotami zaangażowanymi w ich realizację;
  • współpraca z wykonawcami, artystami, sponsorami, partnerami oraz innymi jednostkami w trakcie realizowania projektów;
  • koordynacja projektów, w tym przygotowanie i realizacja (koordynacja) konferencji naukowych, seminariów, w tym akademickich projektów we współpracy z wyższymi uczelniami i zaproszonymi gośćmi;
  • generowanie kreatywnych pomysłów i inicjowanie nowych form działań Centrum Dialogu.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe magisterskie (preferowane kierunki: kulturoznawstwo, socjologia, historia sztuki, historia, filologia polska);
  • co najmniej trzyletnie doświadczenie w pracy organizacyjnej (czyli produkcji/koordynacji projektów od momentu planowania, poprzez realizację zadań aż do etapu rozliczenia);
  • język angielski na poziomie komunikatywnym (swobodna komunikacja werbalna, sprawne pisanie tekstów, rozumienie tekstów pisanych na poziomie wysokim);
  • samodzielność, odpowiedzialność, kreatywność, komunikatywność, umiejętność organizacji pracy własnej,
  • umiejętność pracy w zespole, także delegowania zadań oraz praca pod presją czasu;
  • gotowość do samodzielnego poszukiwania rozwiązań;
  • dużym atutem będzie znajomość specyfiki pracy w instytucji kultury;
  • ogólna wiedza na temat działalności Centrum Dialogu im. Marka Edelmana w Łodzi.

MILE WIDZIANE:

  • umiejętność pisania krótkich tekstów informacyjno-promocyjnych;
  • zainteresowanie projektami związanymi z wielokulturowością;
  • doświadczenie w prowadzeniu działań programowych skierowanych do osób z różnymi niepełnosprawnościami;
  • umiejętność obsługi narzędzi Google.

OFERUJEMY

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w ciekawej, dynamicznie działającej instytucji kultury,
  • pracę w zaangażowanym i doświadczonym zespole,
  • możliwość realizacji autorski projektów,
  • możliwość zdobycia nowych doświadczeń.

WYMAGANE DOKUMENTY:

  • CV
  • list motywacyjny

WARUNKI APLIKOWANIA:

Prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych do  10 października 2022 r.

    „Specjalista(ka) ds. projektów”.
  • lub pocztą tradycyjną: Centrum Dialogu im. Marka Edelmana w Łodzi, ul. Wojska Polskiego 83, 91-755 Łódź.

Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej informacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

O terminie przeprowadzenia rozmów kwalifikacyjnych wybrani kandydaci będą informowani telefonicznie. Dopuszcza się możliwość zdalnego przeprowadzania rozmowy kwalifikacyjnej. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.