Centrum Dialogu im. Marka Edelmana w Łodzi
  • EN

Dzień dziecka z Centrum Dialogu

dzien dziecka 2020 socialmedia baner lcw

 

Dzień dziecka z Centrum Dialogu „Wiele kultur – jedno miasto”.

1 czerwca Centrum Dialogu im. Marka Edelmana w Łodzi przygotowała kilka niezwykłych niespodzianek dla najmłodszych łodzian. Zapraszamy na naszego Facebooka i Instagram Centrum Dialogu Łódź

Podczas zajęć dzieci wraz z rodzicami będą mieli okazję w interaktywny, ciekawy, pełen zabawy sposób poznawać wielokulturowa historię Łodzi, łącząc naukę z zabawą i zaspokajaniem typowej dla dzieci ciekawości świata.
Wspólnie zbudujemy najważniejsze łódzkie zabytki, nauczymy się kilku słów łódzkiej gwary, będziemy rysować, malować, wędrować i skakać a przede wszystkim dobrze się bawić!// 10.00
Zabawa POŁĄCZ KROPKI to świetna propozycja dla najmłodszych! Przygotowaliśmy dla dzieci specjalny łódzki zestaw do zabawy, każda karta wyjaśnia co udało nam się oznaczyć i ma określony stopień trudności. Będzie ją można pobrać na profilu Centrum Dialogu Łódź. Patronat nad zabawą objął Kolorek z Łodzi!

// 12.00
Łódź z Kolorek z Łodzi
Kolorek z Łodzi to najmłodszy przewodnik po Łodzi i regionie. Wspólnie z nim dzieci odkryją łódzkie zabytki, poznają znane łódzkie postacie oraz nauczą się słów łódzkiej gwary.

Spotkanie poprowadzi: Justyna Tomaszewska i Kolorek z Łodzi, który zabierze nas na spacer po Łodzi

live na Instagramie Centrum Dialogu: https://www.instagram.com/centrumdialogu/

// 14.00
Łódzkie puzzle
Najważniejsze i najbardziej charakterystyczne zabytki naszego miasta będzie można ułożyć z specjalnie przygotowanych przez naszych edukatorów łódzkich puzzli.
do pobrania Centrum Dialogu Łódź

// 16.00
Kolorowanka z Łodzi
Jeśli chcecie ożywić najwspanialsze zabytki naszego miasta łapcie kredki, farby i do dzieła!
do pobrania na Centrum Dialogu Łódź.