Pochodzę z Tomaszowa Mazowieckiego, ale od 16 lat mieszkam w Łodzi. Przyjechałam tu w 2005 r. na studia - kulturoznawstwo ze specjalizacją: filmoznawstwo i wiedza o mediach. Od kiedy pamiętam, moimi wielkimi pasjami było pisanie i sztuka.
W Centrum Dialogu im. Marka Edelmana, z którym jestem związana od 2011 roku, pracuję jako koordynatorka projektów: upamiętniających (70. i 75. rocznica likwidacji Litzmannstadt Getto); filmowych („Z miasta Łodzi”, „Rok protestu. 1968 w kinie europejskim”, „Otwarta Łódź - Otwarte Kino”); muzycznych („Kwartet Czterech Kultur”), czy edukacyjnych (Kolorowa Tolerancja). Od 2013 r. koordynuję Żywą Bibliotekę - łódzką odsłonę międzynarodowego projektu antydyskryminacyjnego.
Poza pracą w Centrum Dialogu działam w stowarzyszeniach: O!Środek działań równościowych i HaKoach. W 2015 r. założyłam autorski projekt internetowy o charakterze antydyskryminacyjnym - Opowiedz się (opowiedzsie.pl). Spełniam się także jako kuratorka wystaw artystycznych („Pusto-stan nienawiści” - wystawa Karoliny Wiktor w 2018 r. podczas FŁ4K; „Ślady” - wystawa Georgi Nowak w 2019 r. w ramach obchodów 75. rocznicy likwidacji Litzmannstadt Getto). Moją pasją od najmłodszych lat jest pisanie. Obecnie piszę do portalu Miej Miejsce i do Kalejdoskopu. W 2018 r., w efekcie otrzymanego stypendium Prezydent Miasta Łodzi, napisałam książkę „CZATA - JUDE 1993-2017”.
Praca w Centrum Dialogu to dla mnie przede wszystkim kontakt z ludźmi i wiele nowych wyzwań. Podczas dziesięciu lat spędzonych w tej instytucji miałam okazję bliżej poznać wielokulturową historię Łodzi i koordynować projekty ważne dla łodzian, jak i dla gości z całego świata. Zawsze będę pamiętać spotkania z Ocalałymi i ich radość życia. Bardzo ważna wydaje mi się też realizowana przez nas działalność edukacyjna. Edukacja historyczna i o prawach człowieka jest podstawą kształtowania otwartego i świadomego społeczeństwa. Spełniam się w koordynacji Żywej Biblioteki, bo dialog naprawdę ma sens i potrafi wiele zmienić.