Elementarz empatii. Warsztaty psychologiczne (10+) z EQdo

Co // Rodzinne warsztaty psychologiczne (10+) z EQdo karty emocji w ramach działań na wystawie "Elementarz empatii"
Gdzie // Centrum Dialogu im. Marka Edelmana
Kiedy // 1 października // w niedzielę o godz. 12.00

Z okazji Międzynarodowego Dnia Empatii zapraszamy Was rodzinnie na warsztaty psychologiczne (10+) z EQdo karty emocji
Warsztaty będą okazją do głębokiej rozmowy o emocjach i potrzebach w rodzinnym gronie w formie gry oraz zabawy kartami EQdo®. Karty w kształcie puzzli, odpowiednio układane pozwalają na zrozumienie mechanizmów powstawania uczuć, a także uzyskanie realnego wpływu na ich zmianę. Podczas zajęć uczestnicy będą mieli okazję poznać to unikalne narzędzie psychologiczne, które jest wykorzystywane do zarządzania emocjami, zmniejszenia poziomu stresu oraz edukacji emocjonalnej. Wspólnie z pomysłodawcami i twórcami kart poszukamy najskuteczniejszych strategii wyrażania emocji i zaspokajania potrzeb w rodzinach.

Warsztaty poprowadzą:

Katarzyna Buss-Nykiel – od ponad 20 lat zajmuje się grafiką projektową. Jest absolwentką Wydziału Grafiki i Malarstwa ASP w Łodzi oraz L’École Supérieure d’Art et Design de Valence we Francji. Jej portfolio obejmuje prace z dziedziny identyfikacji wizualnej, poligrafii, scenografii. Ponadto Katarzyna jest certyfikowanym coachem ICC, praktykiem NLP, akredytowanym praktykiem Belbin Polska. Wszystkie te aktywności są w naturalny sposób związane z jej wysokim poziomem empatii, ciekawością i uważnością skierowaną na drugiego człowieka, którego pragnie poznać jeszcze głębiej i zrozumieć jeszcze bardziej. Prywatnie Kasia jest mamą dwóch córek.

Aleksandra Polak-Sopińska – mediatorka i facylitatorka w duchu „Porozumienia bez przemocy" w Ośrodku Mediacyjnym 4 Kroki, trenerka kart EQdo, coach ICC, wykładowczyni, projektantka i założycielka laboratorium ergonomii EQUAL na Politechnice Łódzkiej. Swoimi działaniami realizuję marzenie o budowaniu świata, w którym ludzie potrafią być uważni na siebie samych i drugiego człowieka. Potrafią się słyszeć, zrozumieć swoje intencje i potrzeby, żeby być ze sobą, zamiast przeciw sobie. Wspieram ludzi w trudnych dla nich sytuacjach rodzinnych, partnerskich i zawodowych poprzez empatyczne towarzyszenie im w poszukiwaniu satysfakcjonujących ich rozwiązań, na które każda ze stron ma wpływ. W moich działaniach szczególnie zależy mi na rozwoju młodych ludzi, żeby świadomie wybierali działania, które służą ich życiu i za które biorą odpowiedzialność.

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego  Narodowe Centrum Kultury Narodowe Centrum Kultury

© 2020 Centrum Dialogu. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

Godziny otwarcia

GODZINY OTWARCIA BUDYNKU

Poniedziałek – piątek 11:00-18:00
Sobota – niedziela 12:00-16:00


W czasie godzin otwarcia można zwiedzać bieżące wystawy.
Ostatnie wejście na ekspozycje odbywa się
na pół godziny przed zamknięciem budynku
.


 

GODZINY OTWARCIA BIURA

poniedziałek - piątek od 9.00 do 17.00
sobota - niedziela NIECZYNNE

 

Kalendarz

Facebook

Skontaktuj się z nami

Centrum Dialogu im. Marka Edelmana w Łodzi
ul. Wojska Polskiego 83, 91-755 Łódź
biuro@centrumdialogu.com

tel. +48 42 636 38 21
      +48 506 155 911

NIP 7262636381

RIK 1/2010

REGON 101022466

NUMER KONTA BANKOWEGO
Bank Pekao S.A. 91 1240 3028 1111 0010 3752 7380