Konkurs plastyczny: DZIECI XXI

Dzieci LOGO

Zespół Państwowych Szkół Plastycznych im. T. Makowskiego w Łodzi, Akademia Sztuk Pięknych im. W. Strzemińskiego w Łodzi oraz Centrum Dialogu im. Marka Edelmana serdecznie zapraszają wszystkich zainteresowanych do udziału w konkursie plastycznym Dzieci XXI wieku: Prawa Dziecka to Prawa Człowieka, który dotyczy losu dzieci, zarówno w czasie II wojny światowej, jak współcześnie. Prace konkursowe – animacje trwające do 1 min. należy przesłać do 23.10.2017 na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Wychodząc od dramatycznych wydarzeń II wojny światowej, chcemy zajmować się jednak przede wszystkim dniem dzisiejszym. Pragniemy zwrócić uwagę na łamanie praw dziecka, zamierzamy pokazywać i promować pozytywne postawy, uczulać na krzywdę, agresję i niesprawiedliwość.
Prace konkursowe – animacje trwające do 1 min. należy przesłać do 23.10.2017 na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej informacji w regulaminie